"Тернопільміськгаз" за 6 міс. збільшив чистий збиток у 3,14 разу - до 3,77 млн грн.
12:24 07.08.2008 Чт
1 мин
"Тернопільміськгаз" за 6 міс. збільшив чистий збиток у 3,14 разу у порівнянні з аналогічним періодом 2007 р. - до 3,77 млн грн. Про це повідомляється в офіційному звіті підприємства. При цьому його дохід від реалізації продукції, робіт і послуг зріс з 43 до 53,31 млн грн, собівартість реалізації - з 33,93 до 42,94 млн грн. Адмінвитрати "Тернопільміськгазу" збільшилися з 0,85 до 1,19 млн грн, матеріальні витрати - з 3,48 до 4,92 млн грн, інші операційні витрати - з 1,17 до 2,64 млн грн.