"Наша Україна" закликає усіх посадовців, які будуть включені до виборчих списків, не порушувати законодавство, - В.Кириленко.

"Наша Україна" закликає усіх посадовців, які будуть включені до виборчих списків, не порушувати законодавство і не використовувати адміністративні ресурси. Про це сьогодні під час брифінгу сказав голова "Нашої України" В"ячеслав Кириленко. За його словами, включення будь-кого до виборчого списку передбачає, що цей кандидат безумовно дотримуватиметься вимог законодавства і Конституції. Тому, на думку В.Кириленко, будь-який міністр, будь-який голова адміністрації чи керівник секретаріату президента повинен дотримуватись закону. "З боку наших кандидатів, ми таке дотримання законів гарантуємо"", - сказав В.Кириленко. Він також закликав, щоб міністри, які будуть представлені у виборчих списках опонентів "Нашої України", не застосовували адмінресурси і не впливали шляхом тиску на своїх підлеглих, "а пам"ятали про те, що вибори повинні бути чесною і демократичною процедурою".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся