"Нафтогаз": Ставка транзиту російського газу через Україну у січні 2010 р. склала 2,78 дол. на 100 км за тис. куб. м газу.

Ставка транзиту російського газу через України у січні 2010 р. склала 2,78 дол. на 100 км за тис. куб. м газу. Про це повідомив сьогодні на брифінгу перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігор Діденко, передає кореспондент РБК-Україна. 

І.Діденко зазначив, що НАК "Нафтогаз України" перерахував "Газпрому" за спожитий у січні газ 780 млн 224 тис. 58,28 дол. За його словами, через надзвичайно низьку температуру повітря у січні споживання газу в Україні досягало 370 млн куб. м на добу, а транзит до країн до Європи - 350 млн куб. м газу на добу. "Ще раз ми показали, що наша газотранспортна система працює бездоганно... На фоні політичного процесу, а саме президентських виборів, дисципліна розрахунків за газ є абсолютно незадовільною, і тому хотілося б відзначити, що лише при допомозі, щоденній увазі Кабміну, прем'єр-міністра особисто, компанія вчора реально змогла розрахуватись по своїм фінансовим зобов'язанням", - наголосив І.Діденко.
Він додав, що у січні-лютому 2010 р. ціна на газ для всіх категорій українських споживачів залишається стабільною, незважаючи на те, що з 1 січня 2010 р. вартість російського газу складає 305 дол. за 1 тис. куб.м.
Нагадаємо, 30 грудня 2009 р. офіційний представник ВАТ "Газпром" Сергій Купріянов повідомив, що ставка транзиту російського газу по території України складе в 2010 р. 2,7 дол. за 1 тис. куб. м на 100 км.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся