"Нафтогаз" і "Газпром" обговорили в Москві ситуацію з постачаннями газу до України.
15:04 05.06.2008 Чт
1 мин
Голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер і голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина провели сьогодні робочу зустріч у Москві. Як повідомила прес-служба "Газпрому", на зустрічі обговорювалася поточна ситуація з постачаннями газу до України і хід виконання двосторонньої угоди про розвиток відносин у газовій сфері. Інших деталей зустрічі в повідомленні не наводиться.