"Краснодонвугілля" утилізує 20 млн куб. м шахтного метану в 2010 р.

ВАТ "Краснодонвугілля" утилізує 20 млн куб. м шахтного метану в 2010 р., повідомляє прес-служба компанії.
Вугледобувна компанія ВАТ "Краснодонвугілля" уклала угоду з компанією Green Gas International B.V. (Green Gas) про утилізацію шахтного метану на шахтоуправлінні "Суходільське-Східне". Очікується, що експлуатаційна фаза проекту почнеться в четвертому кварталі 2010 р. Його реалізація дозволить утилізувати близько 20 млн куб. м метану на рік. Щорічне скорочення викидів парникових газів в атмосферу, таким чином, становитиме від 200 тис. до 250 тис. т на рік у вуглецевому еквіваленті.
Green Gas International B.V. працює у сфері використання шахтного метану, а також метану, що утворюється в місцях складування відходів і біомаси, для отримання чистої енергії. Ця діяльність дозволяє вивільняти цінні квоти на викиди вуглецю згідно з Кіотським протоколом і вимогами міжнародних регулюючих органів.
ВАТ "Краснодонвугілля" є однією з вугільних компаній України з видобутку й збагачення коксівного вугілля для металургії. "Краснодонвугілля" входить до дивізіону вугілля і коксу групи "Метінвест".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся