"Київтранспарксервіс" за 10 міс. 2009 р. перерахував до районних бюджетів столиці 4,6 млн грн.

Середа 18 листопада 2009 16:28

На паркувальних майданчиках, які експлуатує комунальне підприємство "Київтранспарксервіс", за 10 місяців 2009 р. отримано та перераховано до районних бюджетів міста 4 млн 574 тис. грн. В тому числі майже 600 тис. грн перераховано до бюджету Шевченківського району. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на першого заступника голови КМДА Ірену Кільчицьку.

"Рішенням Київської міської ради від 26 червня 2007 р. №930/1591 КП "Київтранспарксервіс" визначено єдиним оператором з паркування транспортних засобів та стягнення паркувального збору. Таким чином, комунальні підприємства, засновані районними у м. Києві радами, в тому числі і КП "Райпарксервіс", здійснюють свою діяльність, порушуючи дане рішення", - наголосила І.Кільчицька. За її словами, з 2007 р. вказані районні комунальні підприємства повинні були передати паркувальні майданчики для експлуатації КП "Київтранспарксервіс", проте станом на сьогоднішній день підприємство отримало лише незначну їх частину.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся