ru ua

“Інтер” перетворюється на інструмент Януковича для боротьби з опозицією, - А.Шевченко.

Телеканал «Інтер» стає інструментом боротьби влади Віктора Януковича з опозицією. Про це заявив нардеп від БЮТ, перший заступник голови комітету ВР з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, коментуючи заяву ведучого телепрограми "Велика політика" Євгена Кисельова, передає прес-служба БЮТ.
"Я із великим подивом сприйняв заяву телеканалу "Інтер", де, в тому числі, йшлося про мою участь у телепрограмі, як доказі об'єктивної роботи. У телеканалу специфічні уявлення про участь опозиції в ефірах, тому що я на цій програмі не отримав слова узагалі, за що уже після ефіру отримав особисті вибачення від Є.Кисельова", - сказав А.Шевченко.
Депутат додав, що в нього складається враження, немов опозиція на телеканалі "Інтер" може бути присутня лише поза кадром або в якості декорацій. "Виглядає дуже однозначно, що канал є політичною дубиною в руках власника, який є головою СБУ і членом команди В.Януковича", - відзначив депутат.
За його словами, така практика на одному з найпопулярніших каналів продовжує "курс на згортання свободи слова в Україні". Зокрема, А.Шевченко нагадав про масові напади на журналістів та ліквідацію Національної комісії з питань свободи слова при Президенті та ін.