"Інгулецький ГЗК" в березні ц.р. збільшив обсяг виробництва концентрату на 26%, до 1,251 млн т в порівнянні з березнем роком раніше.

ВАТ "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" у березні ц.р. збільшило обсяг виробництва концентрату на 26%, до 1,251 млн т в порівнянні з березнем роком раніше, повідомляє прес-служба компанії.
Також, у січні-березні 2010 р. "Інгулецький ГЗК" збільшив виробництво концентрату на 50,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 3 665,0 тис. т.
У 2009 р. підприємство виробило 11,881 млн т концентрату.
ВАТ "Інгулецький ГЗК" спеціалізується на видобутку і переробці залізистих кварцитів Інгулецького родовища, розташованого в південній частині Криворізького залізорудного басейну, виробляючи два види залізорудного концентрату із вмістом заліза 63,7% і 67,5%. Виробнича потужність підприємства - 14 млн т залізорудного концентрату на рік. Підприємство входить в гірничорудний дивізіон групи "Метінвест".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся