"Газ України": Заборгованість підприємств ТКЕ за газ, спожитий у новому опалювальному сезоні, перевищила 2,9 млрд грн.

Сума боргу теплопостачальних підприємств перед ДК "Газ України" за природний газ, спожитий у новому опалювальному сезоні (з 1 жовтня 2009 р.), станом на 29 січня 2010 р. перевищує 2,9 млрд грн, а рівень розрахунків становить 46%. Про це повідомляє прес-служба ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України".

Найбільша заборгованість за спожитий природний газ в опалювальному сезоні 2009-2010 рр. накопичили підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Одеської, Запорізької, Київської, Львівської, Чернігівської областей, а також АР Крим.

Рівень оплати теплопостачальників за природний газ, спожитий у минулому опалювальному сезоні (2008-2009 рр., з 1 жовтня 2008 р.) станом на 29 січня 2010 р. складає 78%, а борг перед ДК "Газ України" - 1,98 млрд грн. За підсумками минулого опалювального сезону найбільшими боржниками є підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Запорізької, Луганської, Одеської областей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся