"Євротек" почав оформлення операції по покупці львівської мережі продуктових магазинів "Інтермаркет", - "Комерсант-Україна".

Антимонопольний комітет (АМКУ) задовольнив клопотання ЗАТ "Євротек" (управляє мережею "Фреш маркет" Михайла Весельського і Василя Яницького) про покупку більш 50-процентної частки в статутному капіталі ТОВ "Торгова компанія 'Інтермаркет'". Йдеться про покупку 100% компанії. "Операція ще не завершена, все перебуває в процесі", - відзначили в прес-службі компанії, пише "Комерсант-Україна". Зараз мережу "Інтермаркет" об'єднує сім супермаркетів "Арсен", торгові центри "Арсен" і "Сріблястий", магазин "Інтермаркет Cash & Carry" і логістичний центр у Львові. Спочатку операція з продажу "Інтермаркета" компанії "Євротек", про яку було оголошено в березні, була оформлена шляхом передачі корпоративних прав - компанія отримала право на ведення операційного бізнесу мережі і оренду його приміщень. Боргове навантаження "Інтермаркету" складало 880 млн грн перед банками, близько 145 млн грн - перед постачальниками, близько 200 млн грн - перед будівельниками і ще близько 500 млн грн - претензії юридичних і фізичних осіб. Зараз "Євротек" веде переговори про реструктуризацію заборгованості перед банками.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся