"Альтана Капітал" підписала угода з Birmingham International Holdings Ltd про спільну реалізацію інвестицій в 50 млн дол.

"Альтана Капітал" підписала угоду з гонконзькою компанією Birmingham International Holdings Ltd про спільну роботу із залучення боргового капіталу з азіатського регіону до України і реалізацій прямих і портфельних інвестицій в українські і зарубіжні активи, передає "Комерсант-Україна". Найбільш пріоритетні сфери для організації фінансування на суму не менше 50 млн дол. - інфраструктурні і виробничі проекти, а також проекти, пов'язані з видобутком корисних копалин.

Birmingham International Holdings Ltd працює в сферах фінансів, масмедіа, розваг, туризму і енергетики. Володіє футбольним клубом Birmingham City (Великобританія) і одним з найбільших казино в Макао - Greek Mythology. Акції компанії торгуються на Гонконзькій фондовій біржі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся