В 20 утримуваних в СІЗО та в'язницях України виявили COVID-19

Київ, Середа 18 листопада 2020 22:40
В 20 утримуваних в СІЗО та в'язницях України виявили COVID-19
Фото: Лук'янівське СІЗО (РБК-Україна)

За даними Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України, станом на 15 вересня в слідчих ізоляторах та в'язницях країни утримуються понад 50 тисяч осіб. З початку пандемії в СІЗО та в'язницях зафіксували понад 400 випадків коронавірусу.

Про це йдеться у доповіді Офісу Ради Європи в Україні.

Станом на 15 вересня в СІЗО та в'язницях перебували 50 813 осіб. За дев'ять місяців 2020 року кількість утримуваних зменшилася на 4%.

З початку пандемії коронавірус зафіксували у 7 осіб серед ув’язнених та 13 - серед засуджених.

Серед працівників в'язниць та СІЗО зафіксували 359 випадків та ще 64 - серед працівників Центру охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України. Загалом станом на 11 листопада в СІЗО та в'язницях підтвердили 443 випадки COVID-19.

Нагадаємо, у липні 2020 року в Лук'янівському СІЗО в Києві стався спалах коронавірусу. Хворобу підтвердили у працівника СІЗО й узятої під варту жінки.

Крім того, станом на травень було відомо про захворювання на коронавірус трьох в'язнів та 12 працівників персоналу тюрем та СІЗО.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся