"Укравтопром" прогнозує у 2014 р. найнижчі продажі нових легкових авто в Україні за 12 років

Середа 31 грудня 2014 15:20
"Укравтопром" прогнозує у 2014 р. найнижчі продажі нових легкових авто в Україні за 12 років

В Україні за підсумками 2014 року очікується найнижчий рівень продажів нових легкових автомобілів за період починаючи із 2002 р. Про це свідчать попередні дані Асоціації автовиробників України "Укравтопром".

За попередніми даними асоціації, ринок нових легкових автомобілів закінчить грудня з результатом 7,5 тис. авто і за підсумками року вийде на результат 97 тис. проданих авто. Торік дилери нових легкових автомобілів закінчили рік з результатом 213,3 тис. автомобілів.

Результат ринку нових комерційних автомобілів очікується на рівні 7 тис. од. Таким чином, реалізований попит 2014 р. на нові комерційні авто впав більш ніж у 2 рази проти 2013 р.

Як зазначають в "Укравтопромі", продажі автобусів також закінчать рік у мінусі. Враховуючи стан первинних реєстрацій на кінець грудня, обсяг продажів нових автобусів щодо підсумку попереднього року, коли було продано 3 тис. 179 нових автобусів, скоротиться майже вдвічі.

Нагадаємо, в листопаді первинний ринок легкових авто в Україні скоротився у 2,3 рази - до 6,8 тис. од.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся