"Нафтогаз України" відкрив перше власне нафтове родовище

НАК "Нафтогаз України" відкрила перше власне нафтове родовище. Про це повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"Зараз ми продовжуємо буріння свердловин на Будищанська-Чутівському ділянці, де свердловиною № 100 Руновщінская вже відкрито газове родовище, а свердловиною № 101 Руновщінская відкриті нові поклади газу", - повідомив заступник голови правління Олександр Кацуба.

При випробуванні відкладень верхнього карбону в свердловині № 110 Руновщінская отримано приплив нафти дебітом 106,8 куб. м на добу. За оперативною оцінкою мінімальні ресурси нафти родовища складають близько 12,8 млн. т.

В кінці 2011 р. "Нафтогаз України" отримав спеціальний дозвіл (ліцензію) на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу на Будищанська-Чутівському родовищі.

Протягом 2012 р. компанія провела комплекс геофізичних досліджень, а в третьому кварталі 2012 р. на тендерній основі розпочато буріння свердловини № 110 Руновщінская. В результаті чого було відкрито нафтове родовище - одне з найбільших в Україні за останні п'ятнадцять років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся