"Київенерго" сьогодні почало підключати до опалення будинки в столиці

ПАТ "Київенерго" сьогодні, 10 жовтня, розпочало підключення житлових будинків до централізованого опалення. Цей процес у цілодобовому режимі триватиме 5-7 днів, зазначили в прес-службі компанії.

Загалом компанія повинна підключити до опалення 9 тис. 623 житлових будинків. Станом на 6:00 10 жовтня вже опалюються 189 об'єктів - дитячі садочки, лікарні, школи та інших навчальні заклади, житлові будинки.

"Київенерго" здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно відповідно до графіка, затвердженого Київською міською державною адміністрацією (КМДА). Підключення відбувається незалежно від форми власності будинку.

"У першу чергу пуск тепла відбувається у ті будинки, чиї внутрішньобудинкові мережі технологічно готові прийняти теплоносій. Про це завчасно мали потурбуватися балансоутримувачі будинків, отримавши акти готовності систем теплозабезпечення. Важливим фактором для підключення також є відсутність у споживачів боргів за теплову енергію", - зазначили в "Київенерго".

Відповідно до розпорядження КМДА №1750 від 8 жовтня, підключення систем теплопостачання столиці відбувається у три етапи, починаючи з 8 жовтня. Перший етап - підключення дитсадків, пологових будинків і лікарень, другий - загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій - житлових будинків і адміністративних будівель установ та організацій (за заявками їхніх керівників), починаючи з 10 жовтня.

8 жовтня "Київенерго" розпочала опалення об‘єктів соцсфери за їхніми заявками.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся