"Газпром" відмовився від ідеї будівництва газопроводу в Японію

Питання трубопровідних поставок газу в Японію і за східним маршрутом в Китай знято з порядку денного, повідомив за підсумками річних зборів акціонерів компанії голова правління "Газпрому" Олексій Міллер.

За його словами, "Газпром" не планує поставляти газ по трубопроводу в Японію. "По всіх варіантах отриманий один і той же результат: ні технічно, ні економічно недоцільно поставляти газ по трубі в Японію", - сказав Міллер, відповідаючи на відповідне питання.

Раніше повідомлялося про намір "Газпрому" провести дослідження можливості будівництва трубопроводу в Японію, проте в "Газпромі" неодноразово заявляли, що це малоймовірно через сейсмічність регіону.

Кажучи про маршрути постачання газу в Китай, Міллер нагадав, що в даний час в рамках так званого "західного маршруту" розглядаються поставки трубопровідного газу, але цінові питання поки не закриті.

Щодо "східного маршруту" Міллер зазначив: "Не маємо в порядку денного питання постачань трубопровідного газу з району Владивостока, а розглядаємо можливості створення потужностей по зріджуванню". Він також додав, що російсько-китайські переговори за ціною, обсягів і термінів поставки російського газу в Китай почнуться в найближчі дні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся