"Батьківщина" наполягає на ухваленні Радою закону про прокуратуру

НовиниПолітика    06.10.2014 - 15:37

Фракція "Батьківщина" закликає парламент перейти до реальної боротьби з корупцією і ухвалити закон про прокуратуру. Про це заявив голова фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв за підсумками наради лідерів фракцій у голови Верховної Ради.

За його словами, фракція "Батьківщина" внесла пропозицію про доповнення так званого антикорупційного пакету законопроектом про прокуратуру, який підготовлений до другого читання.

"На жаль, цей законопроект, який був готовий до розгляду ще півроку тому і який пройшов апробацію на рівні Парламентської асамблеї Ради Європи, Венеціанської комісії, міжнародних організацій по боротьбі з корупцією, проходить дуже важку дорогу, щоб бути ухваленим у сесійній залі", - сказав Соболєв.

Він висловив сподівання, що закон про прокуратуру буде включений до порядку денного засідання Верховної Ради 7 жовтня.

"На фоні імітації боротьби з корупцією, особливо напередодні виборів, закон, який є ключовим у старті реальної боротьби з корупцією - закон про прокуратуру - фактично, як завжди, залишається останнім", - підкреслив голова фракції.

У свою чергу заступник голови фракції "Батьківщина", голова Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін повідомив, що законопроект про прокуратуру підготовлений до другого читання і тричі пройшов необхідні узгодження Венеціанською комісією.

Кожем'якін підкреслив, що ухвалення парламентом закону про прокуратуру дозволить виконати зобов'язання України перед Радою Європи щодо реформування органів прокуратури, створити нову систему місцевих та регіональних прокуратур, зробити відкритим процес кадрового підбору тощо.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top