Vodafone відкрив у Львові інтерактивний туристичний маршрут

Vodafone відкрив у Львові інтерактивний туристичний маршрут
Фото: Vodafone відкрив туристичний маршрут у Львові (Vodafone Ukraine)

Маршрут включає 15 локацій

Vodafone Україна відкрив у Львові інтерактивний туристичний маршрут "Вперше у Львові". Про це повідомляє прес-служба компанії.

"27 вересня 2017 року, у всесвітній день туризму Vodafone Україна спільно з Львівською міською радою відкрили у відомій туристичній столиці унікальний туристичний маршрут "Вперше у Львові" із книги Ілька Лемка "Львів понад усе". Мета проекту - створити умови для розвитку туристичної привабливості та інфраструктури українських міст за допомогою сучасних інформаційних технологій, зокрема, послуги 3G інтернету", - йдеться в повідомленні.

Маршрут загальною довжиною 3,5 км об'єднує 15 найцікавіших відкриттів та історичних пам'яток міста. Серед них - Ратуша, Катедра, каплиця Боїмів, аптека "Під золотою зіркою", палац Потоцьких, парк Костюшка, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Оперний театр і пам'ятник Т. Г. Шевченка, Єзуїтський костел, Музей природознавства, театр ім. Марії Заньковецької, Вірменська церква, музей Пошта, Домініканський собор, пам'ятник Івану Федорову.

Маршрут прокладений за допомогою стрілок і спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся