Цифрові носії випередили телебачення за розміром аудиторії, - Nielsen

Цифрові носії випередили телебачення за розміром аудиторії, - Nielsen
Фото: цифрові носії випередили телебачення за розміром аудиторії

на даний момент не існує панелі, яка могла б виміряти всі цифрове простір з-за відмінностей в стилі споживання контенту

Цифрові носії з 2015 року випереджають телебачення за розміром аудиторії. Про це повідомила представник социалогической маркетингової компанії Nielsen Клер Харріс в ході конференції "Телебачення як бізнес" в Києві.

Так, за її даними, на вересень минулого року співвідношення споживання такого виду контенту, як повнометражна драма, за допомогою цифрових носіїв та телебачення було відповідно 55% до 45%.

При цьому, за словами Харріс, на даний момент не існує панелі, яка могла б виміряти всі цифрове простір з-за відмінностей в стилі споживання контенту. Так, користувачі планшетних комп'ютерів, смартфонів і інших девайсів дуже легко переключають увагу і переходять до іншого типу контенту або ж до соціальних мереж.

При цьому самі соціальні мережі, зокрема Facebook, експерт вважає одними з найбільших цифрових панелей, які можуть надати достовірну інформацію про зареєстрованих користувачів.

Нагадаємо, витрати європейців на інтернет-рекламу вперше перевищили бюджетів на ТБ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся