За три роки через низьку зарплату "Харківміськгаз" покинули 400 кваліфікованих фахівців

За три роки через низьку зарплату "Харківміськгаз" покинули 400 кваліфікованих фахівців
Ілюстративне фото (УНІАН)

Заробітна плата в ПАТ "Харківміськгаз" залишається на 20% нижчою від середньої заробітної плати по енергетичній галузі Харківської області

За три роки з ПАТ "Харківміськгаз" через низьку зарплату звільнилися близько 400 кваліфікованих фахівців. У 2018 році до 50% збільшилася чисельність звільнених інженерно-технічних працівників. Раніше на підприємстві вакантними залишалися близько 70% робочих спеціальностей. Основною причиною звільнення є низький рівень заробітної плати. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Заробітна плата в ПАТ "Харківміськгаз" залишається на 20% нижче від середньої заробітної плати по енергетичній галузі Харківської області. Це призводить до відтоку висококваліфікованих робітників і ставить під загрозу забезпечення безаварійного газопостачання. Компанія постійно відчуває дефіцит електрогазозварників, монтерів по захисту трубопроводів від корозії, водіїв, машиністів, слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування для підтримки безаварійного газопостачання.

Така ситуація посилюється далі, якщо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, не прийме рішення про перегляд тарифу для ПАТ "Харківміськгаз". Фонд оплати праці компані регулюється тарифами на розподіл газу, встановленими НКРЕКП, і не переглядався кілька років.

Профспілка працівників газових господарств України неодноразово звертався до НКРЕКП та уряду з вимогою врахувати в тарифі на розподіл газу підвищення зарплат газовиків до рівня середньої по промисловості. До теперішнього часу всі звернення працівників галузі ігноруються.

"Ми підтримуємо ініціативу профспілки газових господарств перерозподілити складові в існуючій ціні газу в бік збільшення тарифу газорозподільним підприємствам. Якщо НКРЕКП не встановить нам обґрунтовані тарифи, які зможуть забезпечити належну оплату праці працівників, то незабаром на аварійні виклики виїхати буде нікому", - пояснив голова Профспілкової організації ПАТ "Харьковгоргазгаз" Анатолій Тесленко.

Профспілка працівників ПАТ "Харківміськгаз" звертається до НКРЕКП та уряду з вимогою урахування в тарифі на розподіл природного газу підвищення заробітних плат газовиків до рівня середньої по промисловості.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся