ru ua

Парубій: електронний документообіг у Раді запрацює з наступного тижня

Парубій: електронний документообіг у Раді запрацює з наступного тижня Фото: перший віце-спікер українського парламенту Андрій Парубій

Про це сьогодні заявив перший заступник голови ВР Андрій Парубій

Верховна Рада України перейде на електронне опрацювання документів наступного пленарного тижня. Про це заявив перший заступник голови ВР Андрій Парубій сьогодні на парламентських слуханнях щодо реформ у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і розвитку інформпростору, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив керівник ДП "Інтелзахист" Микола Сосновський під час виступу в сесійній залі Ради, українські нардепи досі роздруковують усі документи, що призводить до великих необґрунтованих витрат.

"Ми бачимо, що в усіх депутатів є гаджети (смартфони, планшети, - ред.), ну так чому ж не перевести роботу над документами в електронну форму?" - запитав Сосновський з парламентської трибуни.

У відповідь на це перший віце-спікер Андрій Парубій заявив, що перехід на електронний документообіг готувався давно і з наступного пленарного тижня український парламент нарешті "відмовиться від зайвих папірців".

Нагадаємо, напередодні президент Петро Порошенко пообіцяв повернути норму про електронний документообіг заради безвізового режиму з ЄС.

Раніше спікер Ради Володимир Гройсман анонсував, що робота над запуском нових елементів електронного парламенту завершиться в січні 2016.