"Харківміськгаз" за три роки використання GPS-моніторингу заощадив 30% палива

"Харківміськгаз" за три роки використання GPS-моніторингу заощадив 30% палива

GPS-трекерами обладнані 130 автомобілів

Система супутникової навігації була впроваджена ПАТ "Харковгоргаз" три роки тому для контролю роботи кожного автомобіля, який обслуговує газорозподільні мережі. Завдяки використанню GPS моніторингу компанії вдалося зменшити витрату палива службового транспорту на 30%, повідомляє прес-служба компанії.

GPS трекерами обладнані 130 автомобілів, які через супутник передають інформацію про швидкість, кілометраж, витраті палива, технічний стан кожного транспортного засобу. Для управління системою не потрібно збільшення персоналу. Один фахівець безперервно контролює роботу всіх автомобілів.

"Режим супутникового GPS моніторингу дозволяє швидко керувати автомобілями цілодобової аварійно-диспетчерської служби 104. Диспетчер оперативно направляє найближчий екіпаж до місця аварії і скорочує час ліквідації витоків газу, що дозволяє уникнути виникнення можливих вибухів, пожеж, загазованості або інших аварійних ситуацій", - пояснив начальник аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Харківміськгаз" Сергій Задорожний.

Використання системи супутникового моніторингу підвищило ефективність роботи транспорту ПАТ "Харківміськгаз". За рахунок поліпшення логістики вдалося досягти зниження витрат на обслуговування автомобілів. Так, за 3 роки на 30% зменшилися об'ємні витрати палива, на 20% скоротився загальний пробіг. Також знизився рівень зносу транспорту і витрати на ремонт. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся