"Дніпропетровськгаз" використав спільне фінансування при установці лічильників в багатоповерхівці

"Дніпропетровськгаз" використав спільне фінансування при установці лічильників в багатоповерхівці

Компанія запропонувала держрегулятору втілити в життя проект спільного фінансування

Після отримання дозволу від НКРЕКП фахівці ПАТ "Дніпропетровськгаз" використали кошти, передбачені для встановлення будинкового лічильника в багатоповерхівці в м. Кам'янське, на обладнання квартир у цьому будинку індивідуальними приладами обліку газу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"ПАТ "Дніпропетровськгаз" стала першою газорозподільною компанією в Україні, яка ризикнула і запропонувала держрегулятор втілити в життя проект спільного фінансування встановлення індивідуальних лічильників, - коментує директор з капітального будівництва ПАТ "Дніпропетровськгаз" Чорноморченко Оксана. - Таким чином з'явився ще один спосіб вирішення питання забезпечення 100% обліку природного газу у населення, а саме - за рахунок співфінансування таких робіт".

Так, участь "Дніпропетровськгазу" в проекті спільного фінансування з установки лічильників в багатоповерхівці становить 51% (43,8 тис. грн), а решта - 49% - надали жителі 42 квартир вказаного будинку. Тобто витрати компанії на кожен лічильник складають 1,04 тис. грн, а кожного з 42 споживачів газу – 0,997 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся