ru ua

"Придумала собі енергетичну терапію": Злата Огневич розповіла, як розслабляється у вільний час

"Придумала собі енергетичну терапію": Злата Огневич розповіла, як розслабляється у вільний час Фото: (instagram.com/zlata.ognevich)

Артистка зізналася, що любить проводити час у кінному клубі

Українська співачка і представниця України на конкурсі пісні "Євробачення 2013" Злата Огневич опублікувала в Instagram фото з конем, зазначивши, що кінний спорт для неї є не просто захопленням, а енергетичною розрядкою і відпочинком.

"Обожнюю коней з дитинства... ️Можу годину стояти поруч і просто розмовляти, адже вірю - ці істоти відчувають набагато більше, ніж люди! Я навіть придумала собі енергетичну терапію - час від часу вибиратися за місто і проводити час в кінному клубі. Друзі, мої відчуття потім неможливо описати словами!",- написала артистка.

"Придумала собі енергетичну терапію": Злата Огневич розповіла, як розслабляється у вільний час

"Придумала собі енергетичну терапію": Злата Огневич розповіла, як розслабляється у вільний часФото:(instagram.com/zlata.ognevich)

Шанувальники розділили думку Злати щодо коней, а також відзначили милий образ співачки:

"Також люблю коней, адже це - унікальні тварини, які здатні впливати на психіку людини, а катання на коні - це ліки від депресії і багатьох інших хвороб. Фото шикарне";

"Злата, коні - це супер! Теж їх люблю, вони дуже відчувають внутрішній світ людини і одночасно проводять терапію релаксу і натхнення";

"Дуже ніжний образ";

"Нереально крутий знімок";

"Придумала собі енергетичну терапію": Злата Огневич розповіла, як розслабляється у вільний час

Скріншот коментарів: (instagram.com/zlata.ognevich)

Нагадаємо, що Злата Огневич здивувала фанів несподіваною зміною образу.

Ми писали, що Злата Огневич брала участь у новому сезоні Танці з зірками 2018. Однак вибула з проекту першою, що викликало обурення в мережі.

Крім того, ведучий закулісної рубрики #BACKSTAGE шоу Танці з зірками Артем Гагарін назвав вигін Злати Огневич одним з найбільш несподіваних.

У Києві пройшла презентація нового проекту "Жіночий Квартал"