ua en ru

В чому мати народила: у Коростишеві встановили пікантну скульптуру братів Кличків

В чому мати народила: у Коростишеві встановили пікантну скульптуру братів Кличків Фото: пам'ятник у Коростишеві братам Кличко (facebook.com/Сергей Биков)

Скульптура виконана з граніту

У міському парку міста Коростишів, який знаходиться в Житомирській області, нещодавно з'явилася гранітна скульптура голих братів Кличків, які перебувають у бойовій позі. Фото з цікавою скульптурою були опубліковані Сергієм Биковим на Facebook.

Монумент важить п'ять тонн. Його автором і творцем є скульптор Віталій Рожик, який, до речі, є великим шанувальником братів Кличко. Над створенням гранітного статуї творець працював п'ять років.

В чому мати народила: у Коростишеві встановили пікантну скульптуру братів Кличків

Фото: пам'ятник у Коростишеві братам Кличко (facebook.com/Сергей Биков)

У 2010-му році Віталій давав інтерв'ю житомирському виданню "zhitomir.info". У ньому він розповідав, що сподівається, що скульптуру все-таки коли-небудь встановлять в Житомирі, а може бути навіть і в Києві. За словами Рожика, скульптуру він створював особисто для себе і писав не з натури, а по фотографії. З братами Кличко скульптор навіть не зв'язувався.

"З самими братами я навіть не зв'язувався - створював пам'ятник за фото. Довго шукав, як боксерів посадити і передати кожен мускул. Тільки рік статуя ліпилася. І у мене правда вийшло. Семитонний гранітний блок перетворився в 2,5-тонну скульптуру. Роботу показував тільки один раз - у Києві на виставці по обробці каменю", - сказав Віталій Рожик

Зазначимо, що Рожик є творцем понад 500 робіт, які встановлені по всьому світу.

Нагадаємо, на Донбасі встановили пам'ятник російським найманцям.

Також в Голлівуді встановили пам'ятник "сексуальним домаганням"

Раніше ми писали про те, що у мережі висміяли граматичну помилку на пам'ятнику Захарченко.

найяскравіші вислови київського голови