ru ua

Тільки спокій! Дієтолог перерахувала продукти для міцних нервів

Тільки спокій! Дієтолог перерахувала продукти для міцних нервів Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Експерт розповіла, як за допомогою грамтоного меню противотоять стресу

Харчування може стати відмінним помічником при стресі і здорово зміцнити нервову систему, допомогти знайти спокій і душевну рівновагу. Про це на своїй сторінці в Instagram заявила дієтолог Наталія Кошкіна, яка дала топ рад в допомогу тим, хто худне.

Експерт пояснила, що заїдаючи негативні емоції і стрес, людина опиняється в пастці. Спочатку їжа приносить короткочасну радість і полегшення, потім ми відчуваємо провину, каяття совісті і знову заъдаємо. Це замкнене коло.

Потрібно шукати Нехарчові способи боротьби з поганим настроєм. А щоб їжа приносила спокій, працюємо з емоційним переїданням.

Тільки спокій! Дієтолог перерахувала продукти для міцних нервів
Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Що є для спокою і які вітаміни потрібні нервової системи:

В1 - активізує роботу мозку, без нього накопичується втома, порушується робота серця. Вітамін міститься майже у всіх свіжих овочах і фруктах, при нагріванні швидко руйнується;

В3 - міститься в печінці, яєчних жовтках, м'ясі та рибі, гречки, бобових, горіхах;

Тільки спокій! Дієтолог перерахувала продукти для міцних нервів
Ілюстративне фото (www.pexels.com)⠀

В6 - беруть участь у виробленні гормонів радості - серотоніну і норэпинифрина, його прийом корисний для боротьби з депресивними розладами. Міститься в фісташках, насіння соняшнику, висівках, часнику, волоських горіхах, квасолі, жирній рибі;

В12 - його недолік викликає порушення утворення оболонок нерва, що призводить до зниження зору, погіршення пам'яті, хронічної втоми, дратівливості. Міститься в печінці, серці, мовою, м'ясі, рибі, сирі.

Тільки спокій! Дієтолог перерахувала продукти для міцних нервів
⠀Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Важливий момент! Вітаміни краще засвоюються з вітаміном С, який є в цитрусових, чорній смородині, помідорах, болгарському перці, ківі, яблуках, капусті, шипшині. Тому в стравах намагайтеся поєднувати вітаміни В і С.

Раніше дієтолог Олена Кален назвала головні помилки тих, хто худне.