ru ua

Кіра Рудик

Досьє

Кіра Рудик - підприємець, фахівець в сфері IT, політичний діяч. Народний депутат Верховної ради IX скликання від партії "Голос".

Обрана заступником голови Комітету з питань цифрової трансформації 29 серпня 2019 року.

Раніше - топ-менеджер IT-компанії Ring Ukraine.

Біографія

Рудик Кіра Олександрівна народилася в Ужгороді в 1985 році (14 жовтня). Вищу освіту здобула в столиці. Випускниця факультету інформаційних технологій Києво-Могилянської академії.

Прослухала Стендфордську програму для жінок-керівників, а також курс Аспен-інституту за темою "Відповідальне лідерство".

Кар'єра

Кіра Рудик розпочала трудову діяльність в сфері IT. У 20 років влаштувалася тестувальницею програмних продуктів в компанію Software MacKiev. У 2007 році перейшла в TAIN Ukraine.

З 2010 року протягом 3 дет працювала в MiMedi, потім ще три роки керувала проектним відділом компанії TechTeamLabs.

Протягом 8 місяців стажувалася в Америці. Після повернення до Києва Кіра Рудик займалася стартап-проектами, а в 2016 році отримала роботу в Ring Labs (розробка систем безпеки для будинків).

Займала посаду виконуючого директора Ring Ukraine, керувала фінансовим, дослідницьким, PR і HR підрозділами. Брала участь у підготовці та укладенні угоди з Amazon з купівлі стартапу Ring (виробництво "розумних" дверних дзвінків) в 2018 році.

Під час парламентських виборів в 2019 році Кіра Рудик балотувалася під №3 партії "Голос" Святослава Вакарчука.

29 серпня 2019 року була зареєстрована народним депутатом Верховної ради 9 скликання, обрана першим заступником голови Комітету з питань цифрової трансформації.

Член парламентської фракції "Голос". Кіра Рудик входить до складу груп міжпарламентської співпраці з Японією, Естонією, Великобританією.