ru ua

Зірки телеканалу «1 +1» візьмуть участь у фестивалі "Три дні в Саду"

Зірки телеканалу «1 +1» візьмуть участь у фестивалі "Три дні в Саду"

З 16 по 18 травня в Ботанічному саду імені Гришка відбудеться еко -фестиваль "Три дні в Саду " .
Цей захід традиційно присвячено зеленого способу життя в мегаполісі. У ньому візьме участь весела компанія " Сніданку з « 1 +1 » : .. Провідні Руслан Сенічкін , Анатолій Анатоліч і чарівні Людмила Барбір і Марина Леончук На території свята у телекоманди буде окрема затишна зона з яскравим канапкою і пуфами від Гагаріна Відвідувачів очікують теплі стильні подарунки від " Сніданку " і Wannabe Декор .
Для групи " ПРОСТО -в- МІСЦІ " це вже п'ятий проект. Літні " Кольорові Ночі , зимова " Тепла Ярмарок "і" Любов це ... " , як і" Три дні в Саду " , реалізований минулої весни , свідчення того , що дива трапляються , якщо в них віриш.
Цього разу все знову одягнуться в льон, шовк і лозу на дизайн -маркеті , де всі речі зроблені талановитими дизайнерами , майстрами та художниками , спробують натуральні продукти на фуд- маркеті , а потім самі навчаться готувати прості і корисні страви в кулінарній школі на свіжому повітрі.
На майстер -класах і лекціях можна дізнатися , як жити у злагоді з природою , роблячи своє життя простіше і приємніше.
Також можна пограти з дітьми в фрісбі , посадити квіти , послухати живу музику і подивитися кіно. А ввечері потанцювати на інтелігентної дискотеці. Співорганізатор фестивалю - івент -агенство " One2remember " .