Славетному акулу повертають до Голландії

оловний іхтіолог компанії ТОВ «Аква Лого Інжиніринг» Костянтин Моршнев, який брав участь в проектуванні акваріума, розташованого в одному зі столичних ТРЦ, повідомив, що відома акула повернеться назад до Голландії.

«Ми вже вирішили це питання з постачальником. Він визнав, що такий великий акулі дійсно було б краще перебратися в більш просторий океанаріум. Зараз він вже підшукує новий будинок для Біг Джона », - цитує Моршнева видання« Сегодня ».

При цьому зі слів експерта, процес адаптації акули ще не завершений, і що думати про транспортування тварини можна буде лише після закінчення цього процесу.

«Спочатку ми замовляли півтораметрову акулу, вагою в 50 кілограм. Це була б молода акула, порівнянна за розмірами з нашої акулою-нянькою. Замовляли ми її у свого постійного постачальника - голландської компанії De Jong Marinelife. В остаточному підсумку нам повідомили, що акула буде дещо більше - двометрова і вагою в 100 кілограм. Ми погодилися, так як різниця між півтораметрової і двометрової акулою не дуже велика. Але в результаті ми отримали досить великий зразок - довжиною приблизно в два з половиною метри », - сказав іхтіолог.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся