Все включено: визначні пам'ятки, пляжі, гори, сервіс

Четвер 19 червня 2014 14:56

Туреччина - це країна, яка органічно поєднала в собі європейську та східну культури. Її давня історія залишила чудові пам'ятники старовини, що приносять радість і незабутні враження для мандрівників. Найбільш насичений пам'ятками місто Стамбул, який був столицею трьох великих імперій - Римської, Візантійської та Османської. Але не один він здатний вразити: сучасна столиця Туреччини - Анкара, античне місто Троя чи побудований на руїнах еллінського Галикарнаса між двома морями Бодрум також здатні вразити туристів.

Проте основна перевага Туреччини - це чудові пляжі і відмінний сервіс для відпочиваючих. Найпопулярнішими морськими курортами є Анталія, Аланья, Бодрум, Сіде, Кемер, Белек, Мармарис, Фетхіє, Ізмір. Деякі з них популярні серед молоді, так як насичені нічними клубами і цілодобовими закладами, а деякі відмінно підходять для відпочинку всією сім'єю.

Крім пляжного відпочинку тури до Туреччини можуть носити гірськолижний характер. Щорічно до схилів Улудага, Паландокена і Ерзурум з'їжджаються тисячі любителів лиж, сноубордів і гірських велосипедів. Взагалі природа щедро обдарувала цю країну: цілющі води термальних джерел, гладь солоних озер Туз і Ван, безліч заповідників і національних парків не залишають нікого байдужими.

Останні два десятки років туристичний бізнес Туреччині не стояв на місці, а стрімко розвивався. Ще на початку 90-х років відпочити тут було дорогим ексклюзивним задоволенням. Зараз же курорти країни приймають гостей з усієї Європи, гарячі тури і фірмовий сервіс «все включено» або «all inclusive» привертає увагу нових туристичних мас.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся