ru ua

Водій маршрутки до напівсмерті побив 15-річного пасажира

У Луганську водій маршрутки жорстоко побив п'ятнадцятирічного пасажира за те, що той, нібито, не оплатив проїзд.

До покаранню «зайця» приєднався ще й приятель водія - удвох вони відлупцювали хлопця прямо на зупинці. Спочатку били руками, а коли неповнолітній пасажир впав - добивали ногами. А потім сіли в маршрутку і поїхали далі.

Як повідомляє ТСН, 15-річний Євген сів у маршрутку в місті Щастя і одразу заплатив за проїзд. На своїй зупинці в Луганську хлопець пішов до виходу. Але водій знову зажадав гроші. А коли не отримав їх, вискочив на вулицю за школярем і разом зі своїм приятелем побив його.

«Ціна питання 6 гривень 35 копійок. Якби він (водій), як слід прийняв гроші і видав квиток, то навіть у такого відморозка, який сидів за кермом, питань би не виникло. У мене дитина обстежувався у кардіолога дуже довго. Якби вдарили трохи сильніше, могли б убити », - розповів батько постраждалого Антон Ворожейкин.

У лікарні хлопчику поставили діагноз «струс мозку». Лікарі також знайшли на шиї хлопця сліди удушення. Від госпіталізації сина батьки відмовилися. А ось заява в міліцію написали відразу.

З остаточною кваліфікацією дій нападаючого правоохоронці ще не визначилися - або заподіяння легких тілесних ушкоджень і рік виправних робіт. Або хуліганство, а це вже до чотирьох років за гратами. «Незалежно від того, яке рішення буде прийнято, йому необхідно забезпечити відшкодування завданих збитків, у тому числі щоб він приніс свої вибачення потерпілому», - заявив Юрій Найдіш, прокурор прокуратури Камьянобродского району міста Луганськ.

Того, хто мав би роз'яснити дії підлеглого, а саме керівника підприємства-перевізника, на робочому місці не виявилося. Поспілкуватися з ним вдалося лише по телефону. Втім, пояснив він небагато. В обласному управлінні транспорту запевняють, що водія відразу ж усунули від роботи, а згодом і звільнили. Втім, чиновники ще чекають висновку правоохоронців, щоб прийняти рішення щодо подальшої роботи автотранспортного підприємства в цілому. «Будуть застосовані найсерйозніші заходи, аж до розірвання договорів з перевізником. Ми будемо на стороні громадян, а не на стороні перевізника », - запевнив Максим Щасливий, начальник управління інфраструктури та туризму Луганської облдержадміністрації.

За словами батька хлопчика, водій досі заперечує свою провину. Але незважаючи на це, батьки постраждалого налаштовані рішуче - тільки суд і тільки покарання.