Вікторія Боня збирається подати в суд на видання

Відома телеведуча і модель Вікторія Боня збирається подати до суду на видання, яке публікує про неї образливі статті.
Вікторія Боня написала на своїй сторінці в соціальній мережі гнівне повідомлення, в якому висловила намір розібратися з виданням, яке публікує про неї провокаційні матеріали (авторський текст збережений - прим. Ред.):
"Я - людина миролюбна і неконфліктний по своїй натурі, звиклий не звертати увагу на негатив. Так що вважаю, що" закон бумеранга "все одно спрацює і воздасть усім по" заслугах "... Сьогодні ж стався просто кричущий випадок, остаточно переповнив чашу терпіння! Я довго спускала нападки і незрозумілий інтерес до своєї скромної персони якомусь лайно-порталу (піарити це погано пахне не буду - надто вже огидні)! Досить сказати, що вони регулярно копали малоприємні статейки про мене, часто з навмисним перекручуванням і перекручуванням фактів ... само по собі це мерзенно, низько і неприпустимо, але, хоч і з натяжкою, сприймала їх, як зворотну сторону популярності. але сьогоднішня образлива наклеп і фальсифікація - це вже злочин! У самому прямому сенсі цього слова! Миритися з цим - не має наміру! ", - написала Вікторія.
Боня розповіла, що вже зустрілася з відомим адвокатом Сергієм Жоріним, який взявся за цю справу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся