В Україні хочуть продавати всім вогнепальну зброю, а травматичну - заборонити

Українців хочуть привчити до вогнепальної зброї , відповідний законопроект планують подати на розгляд щонайменше з десяток різних громадських організацій.

В асоціації власників зброї пропонують вирішити вогнепальну зброю роздавати всім психічно здоровим , навченим і проінструктованим в спеціальних школах дорослим українцям . Зате травматичну - заборонити.

Все це ініціатори пропонують втілити в законі " Про зброю" , якого в Україні досі немає і до обговорення та правок якого запрошують всіх. "Це не команда на тотальне озброєння суспільства. Наявність закону про зброю - це ознака нашої цивілізації і це якраз спільне напрацювання архітектури того , як і саме суспільство може контролювати всі фази підготовки документів , що надаватимуться для користування цією зброї" , - говорить президент федерації фахівців безпеки Сергій Шабовта.

У міліції свій законопроект , яким навпаки пропонують травматичну зброю не забороняти , а роздавати всім , хто підійде під чіткі вимоги , а вогнепальною дозволити користуватися лише обраним.

Наприклад , правоохоронцям або суддям.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся