В Одесу повертаються лихі 90-ті

НовиниІнше    27.12.2012 - 11:29

В Одесі все частіше почали «патрати» машини, залишені під вікнами безтурботними власниками.

Число крадіжок з автомобілів майже зрівнялося з показниками початку-середини 90-х років, - розповів «Сегодня» начальник одеського карного розшуку Андрій Пінігін. - Причина - в погіршенні матеріального становища громадян, а також у тому, що за амністією вийшло багато людей з кримінальним досвідом. Найпривабливіші об'єкти - машини на неохоронюваних стоянках. Крадуть колеса, автомагнітоли і те, що лежить в салоні. Найчастіше цим займаються наркозалежні молоді люди, продаючи крадене за половину ціни ».

На думку досвідчених оперативників, найбільше автокрадіжок відбувається у спальних районах - на Таїрова, Черемушках і селищі Котовського. А один з мікрорайонів на Таїрова - Шкільний аеродром, став за останні два місяці справжнім «чемпіоном» по частоті подібних злочинів.

Як розповів постраждалий від автокрадіжки житель Шкільного аеродрому Геннадій К., з його «Фольксвагена» злодії за одну ніч зняли всі колеса. «Пізно ввечері поставив машину під будинок. А вранці подзвонила консьєржка і сказала, що моя машина стоїть на обрубках дерева, - каже одесит. - Злодії працювали дуже обережно: акуратно підняли авто руками і поставили його на корчі. А потім тихо і швидко скрутили колеса, - навіть сигналізація не спрацювала ». За словами Геннадія, в міліції його заяву про крадіжку прийняли, але чесно зізналися, що навряд чи допоможуть: мовляв, колеса - це ходовий товар, і бажаючі заощадити розкуповують його швидко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top