В історичному центрі Києва стався зсув грунту

У центрі Києва, на вулиці Воздвиженській № 1, № 3, № 5 у зв'язку з інтенсивним таненням снігу стався зсув верхнього шару грунту.

Як повідомили в мерії міста, зараз на місці події працюють фахівці.

За словами головного гідрогеолога комунального підприємства СУПР Василя Бічного, схил знаходиться в стійкому стані, однак верхній шар сповзає через водонасичення грунту.

"Загрози руйнування будівель немає. Однак, треба прибрати з цієї території машини і не допускати людей в цілях безпеки і зробити паркан між будинками і підпірною стіною", - додав Боковий.

Він також додав, що незначні руйнування на цій ділянці під час танення снігу відбувається майже щороку, тому необхідно прийняти ряд протизсувних заходів. Як стало відомо, дерева, які в результаті зсуву теж сповзли, будуть обрізані і вивезені з вказаної території.

"Крім основної підпірної стіни є ще цегляна стіна, яка ніким не експлуатується. Цегляна стіна почала руйнуватися. Тому при розробці відповідного проекту протизсувних робіт необхідно передбачити реконструкцію та посилення цієї стіни", - заявив головний гідрогеолог комунального підприємства СУПР.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся