Вчені з'ясували, як на людей впливають відео з котами

Четвер 18 червня 2015 20:00
Вчені з'ясували, як на людей впливають відео з котами
Фото: вчені з'ясували, як на людей впливають відео з котами

Вчені встановили, що перегляд відео з котами володіє терапевтичним ефектом, схожим на дію терапії з участю тварин. Результати цього дослідження опубліковані в журналі Computers in Human Behavior, передає "Кореспондент".

В експерименті взяли участь більше 7 тис. чоловік, чиє емоційний стан після перегляду відео з котами відстежували вчені.

З'ясувалося, що у випробовуваних знижувався рівень стресу, поліпшувався настрій, вони відчували менше негативних емоцій, таких як злість, смуток або занепокоєння.

"Деякі можуть подумати, що відео з кішками - недостатньо серйозна тема для академічного дослідження, але факт залишається фактом: люди дуже часто користуються інтернетом для перегляду цих записів. Якщо ми хочемо краще зрозуміти вплив, що інтернет впливає на нас як на індивідуумів або на суспільство в цілому, ігнорувати інтернет-котів більше не можна", - заявив автор роботи Джессіка Мирик.

Нагадаємо, газета The Guardian опублікувала рейтинг найбільш популярних котів YouTube за десять років.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся