Тенденції розвитку онлайн-відеореклами в українському інтернеті: перехід від пошуку форматів до пошуку аудиторії

Напередодні осіннього рекламного сезону сейлз -хаус Digi Mediа спільно з рекламною мережею AdVideo представляють дослідження тенденцій розвитку відеореклами в Україні.

Україна - один з найбільш швидкозростаючих ринків з використання відео форматів в інтернеті серед країн Східної Європи.

За 5 років Україна показала зростання відеоінвентаря в 10 000% . Якщо в 2008 році показники переглядів відео становили 5 млн , то в 2013 зросли до рекордних 510 млн переглядів . За даними Gemius AdMonitor частка кампаній в Україні , в яких використовуються відеоформати , становить 75 %. Цей показник на 49 % вище , ніж у сусідній Польщі , яка займає друге місце з 26%.

Тренд 2013 року - перехід телевізійних бюджетів в інтернет на рівні 10-15 %. Вже сьогодні можна стверджувати , що онлайн -відео виступає повноцінним доповненням до телевізійної реклами.

Фактори стрімкого зростання онлайн- відеореклами такі:

 можливість збільшення охоплення тв- кампаній за рахунок відеореклами в інтернеті , яку дивиться більш молода і активна аудиторія з низьким телеперегляду . Так , інтернетом користуються майже 90 % молодих українців віком 14-25 років у містах з населенням 50 тис + ;

 зростання популярності відео -стрім сервісів і збільшення інвентарю ;

 висока комунікаційна ефективність відеореклами в порівнянні з традиційними форматами інтернет -реклами.

За словами Дмитра Лисицького , директора інтернет- холдингу United Online Ventures , в cостав якого входить сейлз -хаус Digi Media , «навіть при консервативному сценарії зростання інвентарю онлайн-відео , відеореклама в інтернеті наздожене телебачення по інвентарю за 5 років. Варто зауважити , що динаміка останніх 3 років показала зростання інвентарю на 500% ».

Перехід від експериментів з форматами відеореклами до пошуку аудиторії.

Сьогодні найпопулярнішими форматами є pre - roll - займає 59 % сукупного інвентарю та content - roll - 31%. Інші 10 % припадають на pause - roll , mid - roll і post - roll * . За словами Сергія Ковальчука , керівника мережі AdVideo , « всі існуючі на даний момент формати відеореклами є ефективними і показують високі CTR. Основне завдання полягає не у виборі оптимального формату , а в забезпеченні максимальних охватов цільової аудиторії з використанням усіх форматів ». Новий уніфікований All- roll дає можливість будувати унікальний охоплення по всьому інвентарю онлайн- відеореклами в Україні , об'єднуючи різні відеоформати , а це більше 500 млн. показів.

Креативна реклама демонструє вражаючі результати в Інтернеті.

Інструментарій аналізу онлайн реклами дозволяє більш точно виміряти ефективність рекламного ролика в порівнянні з рекламою на телебаченні і дізнатися , чи побачив чоловік з цільовою для бренду аудиторії ролик , на який секунді він втратив до нього інтерес і чи вчинив цільове дію.

Аналіз проведених рекламних кампаній показує , що якісне креативне відео працює більш ефективно в інтернеті . Хороший креатив дозволяє подолати бар'єри сприйняття і змушує користувачів додивлятися ролик до кінця.

Включені дані по всіх українських ресурсів .

Сейлз -хаус Digi Media ексклюзивно продає рекламу на майданчиках холдингів United Online Ventures і Ukrainian Media Holding . Унікальність сейлз - хауса Digi Media полягає в поєднанні великого охоплення аудиторії , покритті на лідируючих контент- майданчиках і можливості націлення на різні аудиторії. Загальна аудиторія пропонованих сейл - хаусом майданчиків - більш 9,7 млн ​​українських real users на місяць , що становить більше 58% охоплення українського інтернету.

AdVideo - рекламна мережа відео- формату № 1 в Україні , яка об'єднує десятки провідних сайтів українського інтернету.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся