ru ua

Сина Михайла Єфремова заарештували за п'яний дебош

Син відомого російського актора Михайла Єфремова 25-річний Микита опинився в поліцейській ділянці. Молоду людину, що знаходився в нетверезому стані, заарештували за образи на адресу правоохоронців.
За даними видання "Life News", Микита Єфремов влаштував на одній з центральних вулиць Москви п'яний дебош. У ніч на 23 квітня молодий чоловік відпочивав у ресторані, а потім спробував знайти машину таксі. З водіями хлопцеві домовитися не вдалося і він, обматюкавши шоферів, вибіг на проїжджу частину.
Співробітники ГИБДД зробили синові артиста зауваження і попросили піти з дороги, проте Микита відреагував на їх прохання грубостями. У результаті співробітникам дорожньої поліції довелося затримати грубіяна і доставити його до відділку. За словами самого порушника спокою, перебуваючи під впливом алкоголю, він дійсно "дав собі волю", але робити цього не варто було. Відзначимо, Микита Єфремов - відомий російський актор театру і кіно, працює в театрі "Современник", заснованому його знаменитим дідом Олегом Єфремовим.