Спідмінтон - молодий, але перспективний вид спорту

Швидкісний бадмінтон або , спідмінтон , є відносною новою грою , яку розробив німецький спортсмен Білл Брандес трохи більше 10 років тому. Ця гра схожа на бадмінтон , сквош і великий теніс одночасно , але завдяки нехитрим правилам і відсутності необхідності мати дорогий інвентар та спеціально обладнаний майданчик для проведення зустрічей , стала вельми популярна серед молоді.

Правила гри досить прості : гравці здійснюють розмітку двох майданчиків на відстані 12,8 метра один від одного. Кожна така майданчик має форму квадрата зі стороною 5,5 метра , сітка між ними відсутній . За допомогою спеціальної ракетки гравець прагне потрапити воланом в полі суперника , а той , у свою чергу , повинен захищатися і теж наносити атакуючі удари. Гра ведеться до 16 очок , кожен учасник робить 3 подачі , потім , незалежно від того , виграв він очко чи ні , право на наступні 3 подачі переходить до суперника .

Головна особливість цієї гри , завдяки чому вона так полюбилася молодим і ведуть активний спосіб життя людям , це можливість грати практично в будь-якому місці : у приміщенні , на вулиці , у воді. Любителі екстремальних відчуттів грають навіть на дахах будинків , перекидаючи волан з одного даху на інший . Швидкісний волан ( спідер ) досить важкий , завдяки чому він має стабільну траєкторію польоту , і його не здуває вітром . Досить ефектно виглядає ця гра в темний час доби: у волан вставляється світловий елемент , і він стає схожим на світлячка , з величезною швидкістю перелітає від гравця до гравця .

У Німеччині та країнах Східної Європи швидкісний бадмінтон став дуже популярним видом спорту. Як мінімум раз на місяць Міжнародна Федерація Швидкісного бадмінтону ( ІСБО ) проводить турніри , в яких розігруються рейтингові очки . Сайти букмекерських контор ще не приймають ставки на подібні події , але спробувати свої сили у змаганнях може кожен бажаючий , основна умова - зареєструватися на сайті Федерації , залишивши заявку на участь. Тим, у кого немає своєї ракетки , її з радістю запропонують на турнірі.

У Росії спідмінтон ще не знайшов високу популярність . Причиною цьому є почасти погодні умови , адже постійно грати на критих кортах досить дорого , а кліматом Росія своїх жителів не балує . Можливо , коли в нашій країні почнуть регулярно проводити змагання і транслювати їх по телебаченню , в результаті чого ними зацікавляться і російські букмекери , цей вид спорту стане масовим , і число любителів спідмінтону буде постійно зростати.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся