Слайд-шоу - фотоальбом найближчого майбутнього

НовиниІнше    08.08.2013 - 10:12

У кожної сучасної людини в комп'ютері лежать цілі архіви фотографій з найрізноманітніших подій. І головний, і напевно єдиний недолік таких цифрових зображень в порівнянні з їх плівковими попередниками - це кількість. Адже раніше кожен кадр плівки був цінний, а кожна фотографія - пам'ятна і унікальна. Зараз же ми зберігаємо сотні і тисячі різноманітних зображень і в підсумку рідко їх переглядаємо через нестачу часу.

Але, завдяки новій послузі створення онлайн-слайдшоу zdepthing.com, тепер кожен зможе відчути себе режисером, виділивши найцікавіші, незабутні, веселі або зворушливі моменти свого життя. Для цього необхідно всього лише зареєструватися на сайті, вибрати вподобаний варіант оформлення слайдів із запропонованих, підібрати потрібне музичний супровід і додати вітальний текст або напис. І практично всі! Через деякий час на Вашу електронну адресу прийде повідомлення про те, що відео готово. Далі його необхідно завантажити і шукати компанію друзів або близьких для колективного перегляду.

На сайті представлено5 безкоштовних і 5 платних шаблонів розроблених професійними дизайнерами. Нові шаблони з'являються раз на 2-3 тижні. Слідкувати за новинками можна через сторінки проекту в соціальних мережах facebook та Вконтакте. Тут же розігрується багато цікавих подарунків.

Після проходження процедури реєстрації ви зможете протягом 3 днів користуватися платними шаблонами, створюючи все нові і нові пам'ятні відео.

І будьте впевнені, що такі слайд-шоу можуть стати чудовим подарунком до будь-якої важливої ​​події вашого життя, будь це день народження, ювілей, випускний вечір або просто знак уваги важливого для вас людині.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top