Сьогодні Тимошенко може стати лауреатом Нобелівської премії

Також на Нобелівську премію миру номіновано панк-група Pussy Riot і радіостанція "Ехо Москви".

12 жовтня, екс-прем'єр Юлія Тимошенко може стати лауреатом Нобелівської премії миру. Сьогодні в Норвегії назвуть ім'я людини, яка отримає це звання, а Тимошенко є одним із претендентів на нього.

Нагадаємо, раніше «Всесвітній конгрес українців» направив до Нобелівського комітету лист, у якому підтримав висунення кандидатури Тимошенко на здобуття Нобелівської премії миру. Партія регіонів назвала це хорошою жартом.

Іншими претендентами в цій номінації є афганська борець за права людини і права жінок Сіма Самар, американський солдат Бредлі Менінг, який викрав і передав порталу WikiLeaks 250000 конфіденційних документів дипломатії США, єгиптянка Меггі Гобран, яку часто називають Матір'ю Терезою з Каїра і кубинський лікар - один з головних борців за права людини - Оскар Еляс Біскет Гонзалес, який за свою діяльність відсидів у в'язницях 9 років, пише НБН.

Також на Нобелівську премію миру номіновано панк-група Pussy Riot і радіостанція «Ехо Москви».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся