Збірна України зіграла внічию з Англією

Національна збірна України зіграла внічию 0:0 з командою Англії у відбірковому матчі до чемпіонату світу-2014 , який відбувся сьогодні в Києві.

Михайло Фоменко в черговий раз здивував зі складом , залишивши в запасі Ярослава Ракицького , замість якого в центрі оборони вийшов Олександр Кучер , який отримав капітанську пов'язку , оскільки Анатолія Тимощука у старті теж не виявилося. Навіть у запасі не було Руслана Ротаня , якого в опорній зоні замінив Тарас Степаненко.

Атакуючий трикутник склали Ярмоленко , Коноплянка і Гусєв , а на вістрі діяв Зозуля.

Англійці почали матч активніше і до п'ятої хвилини П'ятов двічі вступав у гру , відбиваючи удар Джеррарда і нейтралізуючи вихід один на один Уолкотта . Українці з труднощами переходили від оборони до атаки і відповідали в основному фланговими навісами в штрафну площу , які залишалися без адреси. Крім того , наші футболісти багато помилялися в передачах , тоді як гості виглядали більш зібрано . До середини тайму гра заспокоїлася , було багато боротьби в центрі поля і команди були обережними , розуміючи ціну помилки. Наприкінці тайму українці мали хороший момент для взяття воріт , але Зозуля , отримавши м'яч у центрі штрафного від Коноплянки , забарився з ударом.

Другий тайм почався з атак українців і на 50-й хвилині Федецький міг відкрити рахунок , але не влучив у ворота з кількох метрів після подачі кутового. Синьо- жовті продовжували пресингувати , але англійці грамотно оборонялися і до ударів по воротах Харта не доходила. На 70 -й хвилині Зозуля заробив небезпечний штрафний , але удар Коноплянки пройшов поруч зі штангою . Через пару хвилин Федецький головою бив з лінії воротарського майданчика і влучив прямо у воротаря. Кінцівку матчу українці " провисіли " на воротах суперника , але так і не змогли розпечатати ворота Харта.

Після цієї нічиєї Англія набрала 16 очок і зберегла лідерство в групі. Україна має в активі 15 очок , як і Чорногорія . Наступний відбірковий матч збірна України зіграє вдома проти команди Польщі , а в заключному турі українці в гостях зустрінуться з Сан-Марино.