Збірна України не хоче потрапити на чемпіонат світу 2014

Національна збірна України з футболу програла команді Чорногорії з рахунком 0:1 у відбірковому матчі чемпіонату світу 2014 року, який проходив у Києві на НСК "Олімпійський".

З перших хвилин українці заволоділи перевагою, а чорногорці діяли в зручному для себе оборонному ключі. У господарів не виникало по-справжньому небезпечних моментів, і все зводилося до ударів зі штрафних і дальньої дистанції. А на 45 хвилині, після помилки українських футболістів у центрі поля чорногорці перехопили м'яч і вивели один на один нападника Деяна Дамьяновіча, який впевнено переграв Андрія П'ятова.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Українці безуспішно осаджували штрафну суперника навісами. А гості здійснили чергову небезпечну вилазку. Удар нападника італійської "Фіорентини" Стефана Йоветич П'ятов перевів на кутовий, після подачі якого Євген Селін збив в штрафній суперника і був призначений пенальті. Але Пятов відбив удар Йоветич з 11-метрової позначки.

У збірної України був шанс врятувати гру, але вже в доданий час Руслан Ротань не зміг головою переправити м'яч у ворота після подачі Євгена Коноплянки.

Таким чином, Україна в 3 зіграних матчах набрала лише 2 очки і знаходиться тепер в непростому турнірному становищі.

На матчі були присутні 50,6 тис. глядачів. НСК "Олімпійський" вміщує 70 тис. чоловік.