ru ua

Рудковська пригрозила Тіматі судом за Діму Білана

Продюсер Діми Білана прореагувала на образи Тіматі.
Яну Рудковсткую обурило висловлювання Тіматі про Діму Білана, в якому він звинуватив артиста у вживанні наркотиків і назвав його "заднеприводним" (жаргонне слово, яким називають геїв).
Яна не стала мовчати і відповіла реперу (авторський текст збережений - прим. Ред.):
"Тимочка, я пишаюся своїм артистом і другом, як і вся країна. Не хотілося б тебе кривдити, дорогий, ми давно ніде тебе не чули і не бачили, думали, що ти з роками порозумнішав, а у тебе, мабуть, ума так і не додалося. Давай тоді по порядку: 1) "Задньопривідний" - це як? Я особисто не розумію, навіщо ти весь час про це говориш, мабуть, для тебе це найактуальніша і хвороблива тема. Ну, ми то все розуміємо, чому. .. Отже не гніви Бога, Тиман, ми то все твою "приводного" знаємо ... На жаль ... і це вже далеко не секрет, а точніше, "секрет Полішинеля" (секрет, який всім і так відомий, уявна таємниця - прим. ред.). 2) Ти так гидко чиниш колегами по цеху ... Якщо раніше знали тільки ми причину, мабуть, пора дізнатися всім. Концертів у тебе ... Ну сам знаєш, як пройшов твій концерт в Крокусі і скільки було продано квитків, а скільки роздано ... Ех, і ці дані у мене є, до твого жаль ".
Продюсер заявила, що існує ряд медичних тестів, які підтвердять, що Білан не вживає наркотики, і вони готові через це пройти і надати результати в суді. "Думаю, пора провчити тебе, ти хоч раз повинен відповісти за свої вчинки, за образи шанованих людей нашої країни. Ну що ... Давай, до побачення))) Та ні ... Давай, до СУДУ!", - Пригрозила Рудковська .