ru ua

Російська поліція розкрила подробиці затримання вбивці з Бєлгорода.

Сергій Помазун, обвинувачений у вбивстві шести людей у ​​Білгород, був затриманий після того, як вчинив опір при спробі співробітників правоохоронних органів перевірити його документи.

Як зазначається, у затриманні злочинця брали участь чотири співробітника Курського лінійного відділу поліції на транспорті. За їх словами, близько 23 години 23 квітня в районі вокзалу вони побачили людину, чия поведінка здалося їм підозрілим, і вирішили перевірити у нього документи.

У Помазунов, відзначили поліцейські, не виявилося документів, і він назвав чуже прізвище. Співробітники поліції, проте, визнали, що його прикмети збігаються з описом фоторобота, і почали операцію з затримання.

Поліцейські відзначили, що в момент затримання у Помазунов не було вогнепальної зброї, а був тільки ніж. Як раніше повідомлялося, чинячи опір, він завдав чотири ножових поранення одному з брали участь у затриманні співробітників поліції. Як наголошується, загрози життю потерпілого немає, його стан оцінюється як середньої тяжкості.

Після затримання Помазун був доставлений в ізолятор тимчасового утримання в один з відділів поліції міста, де були проведені формальні процедури по пред'явленню йому звинувачень. Як повідомляли слідчі, він вже почав давати свідчення. Крім цього стало відомо, що найближчим часом обвинуваченому буде призначена психолого-психіатрична експертиза.

Сергій Помазун застрелив шістьох людей у ​​центрі Бєлгорода вдень 22 квітня, після чого переховувався більше доби. Йому були заочно пред'явлені звинувачення у вбивстві і в розкраданні зброї із застосуванням насильства. Вже після затримання він також був звинувачений в застосуванні насильства стосовно представника влади.