ru ua

Рейтинг брокерів Форекс

Повсему світу існує безліч різних рейтингових агентств, основним завданням яких є оцінювання платоспроможності, ринкової вартості, боргових зобов'язань, якості управління активами та інших важливих показників фінансових організацій. Як правило, рейтингові агенства - це незалежні комерційні компанії. У світі існує більше сотні організацій, які займаються складанням рейтінгов.Оні діляться на міжнародні та національні.

На основанііработи рейтингових агенствкоммерческім структурампрісваіваются різні рівні рейтингу, які позначаються буквеними значеннями. Найвищий рейтинг позначають «ААА», далі класифікація йде на спадання: АА, А, ВВВ і т. д. Найнижчий рейтинг позначають буквою D, що означає дефолт, тобто неплатоспроможність компанії. Тефінансовие організації, які мають рейтинг від ААА до ВВВ, є вигідними для інвестицій.

Крім того, рейтингові агентства формують прогнози, які можуть впливати на зміну рейтингу. Прогнози бувають трьох типів:

• Позитивний (якщо існує ймовірність змін в кращу сторону, рейтинг організації може підвищитися);

• Стабільний (якщо вірогідність змін мізерно мала, тоді рейтинг залишиться колишнім);

• Негативний (якщо існує висока ймовірність змін у гірший бік, рейтинг може бути знижений).

На сторінці www.ratingfx.com / ru / можна знайти рейтинг Форекс-брокерів, який грунтується виключно на голосуванні користувачів сайту. Ще кожен відвідувач має можливість ознайомитися з короткою довідкової інформаціейі залишити відгуки про брокерів, а також порівняти умови співпраці з кожним з них.