Ремонт і обслуговування побутової техніки

П'ятниця 20 червня 2014 15:04
Ремонт і обслуговування побутової техніки

ТОВ «ЛЕОН ГРУП» надає послуги сервісного обслуговування кондиціонерів, вентиляції та ремонту пральних машин.

Користувачам популярних сьогодні побутових агрегатів відомо, що ремонт і обслуговування кондиціонерів і пральних машин потрібно довіряти виключно професіоналам, так як будь-який великий об'єкт побутової техніки представляє собою високотехнологічний прилад, для обслуговування якого необхідні спеціалізовані знання, навички та інструменти.
Якщо ігнорувати своєчасне обслуговування кондиціонерів, це призводить до рясного забруднення фільтрів, випарників і конденсаторів пилом, покриттю цвіллю дренажних піддонів і інших неприємностей, які обмежують період експлуатації даного виду техніки. Регулярне чищення кондиціонерів - це підтримка техніки в належному стані та запорука здоров'я його експлуататорів.

Співробітники компанії «ЛЕОН ГРУП» здійснюють ремонт і гарантійне обслуговування стельових, канальних, вентиляційних, опалювальних домашніх і касетних кондиціонерів, а також повітряно теплових завіс і мультізональних систем будь-яких виробників.

Що стосується ремонту пральних машин, то, як правило, самостійні спроби полагодити «незамінного друга» зазнають поразки і призводять до того, що техніка не піддається подальшого відновлення. Саме тому, якщо пральна машина не зливає або не набирає воду, не віджимає або не сушить білизну, протікає, підтікає, капає, не гріє воду, погано відпирає, шумить, стукає, стрибає, видає сторонній шум, при включенні іскрить або вибиває пробки необхідно неодмінно звертатися за допомогою до майстрів. Професійні співробітники «ЛЕОН ГРУП» ремонтують пральні машинки всіх торгових марок вдома у замовника або ж у сервісному центрі протягом одного дня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся