ua en ru

АвтоТак: правила «гри» в програмі «Авто Просто»

Програма « АвтоТак » : правила «гри»

Аналіз будь-якої фінансової послуги вимагає чіткого визначення її характеристик , умов , особливостей застосування та цільової аудиторії. Це стосується і огляду фінансової програми « АвтоТак » , що передбачає купівлю автомобіля в групі.

Покупка в групі - це спосіб придбання коштовних товарів за допомогою використання фінансових коштів , що формуються із щомісячних платежів учасників групи. Придбаний товар розподіляється між учасниками групи в строгому, заздалегідь обумовленому порядку. Що стосується « АвтоТак » , то дана програма дозволяє придбати в групі автомобілі наступних виробників : KIA , Chevrolet , Chery , Opel і ЗАЗ.

Природно , самостійно організувати такі групи , проконтролювати грошові потоки і виконання зобов'язань її учасниками не представляється можливим. Тому адмініструванням фінансових коштів для придбання товарів у групі займається спеціальна фінансова установа, що має відповідні повноваження та ліцензію на даний вид діяльності. Так , програму « АвтоТак » представляє компанія «Авто Просто » (ліцензія серія АЕ № 198421 ), діяльність якої контролюється Держфінпослуг. Обов'язковими умовами для отримання ліцензії на даний вид діяльності є: наявність власного капіталу не менше 5 млн. грн і облікової ( реєструючої ) системи , платоспроможність , ліквідність , наявність договору з виробником про постачання товару , бездоганна ділова репутація та професійна компетентність керівника та головного бухгалтера . Варто відзначити , що компанія «Авто Просто » першою в Україні отримала ліцензію з адміністрування придбання товарів у групах .

Участь у програмі « АвтоТак » передбачає укладення договору , ознайомитися з яким можна на офіційному сайті компанії autotak.com.ua , де також представлені відгуки реальних людей. Стати учасником програми може як юридична , так і фізична особа (старше 18 років). Для підписання договору потрібно мінімальний комплект документів:

паспорт і код. Згідно з умовами договору , учасник групи може вносити , крім обов'язкових щомісячних платежів , і авансові , впливаючи , таким чином , на термін отримання автомобіля. Також є можливість дострокової виплати автомобіля і всіх зобов'язань за договором без штрафних санкцій. Крім того , якщо договір за бажанням учасника групи буде розірваний протягом 2 тижнів після його підписання , то всі сплачені за договором фінансові кошти гарантовано і в повному обсязі повертаються клієнту .

На відміну від банківського автокредиту , за програмою « АвтоТак » власником автомобіля (право власності) стає учасник групи відразу після оформлення в МРЕО (а не після завершення всіх зобов'язань перед компанією) . Додатково до цього , учасник групи може , за бажанням , отримати іншу модель машини ( не ту , яка вказана в договорі) , як дешевшу , так і дорожчу .

Будь-яка фінансова послуга пов'язана з потоками грошових коштів . Так , учасник програми « АвтоТак » , крім обов'язкового щомісячного платежу , повинен вносити 0,5 % на місяць в грн ( щомісячна винагорода за послуги ТОВ «АВТО ПРОСТО » ) , 6 % на рік від вартості авто (послуги компанії) , 3,6 % ( вже з ПДВ ) від вартості автомобіля (разовий платіж за включення договору в систему АвтоТак , формування групи і передачу автомобіля).

Всім учасникам системи « АвтоТак » надається компетентна інформаційна онлайн підтримка , у тому числі і створення на сайті персональної сторінки .

Докладний огляд діяльності компанії « Авто Просто » та аналіз програми « АвтоТак » ще раз довів законність даної фінансової послуги, тому побоювання , що це черговий розлучення не мають під собою жодних юридичних підстав.