Голова дитбудинку вчинив звірячі вбивства, бо розкрилося його зґвалтування падчерки - сусіди

Розлючений чоловік увірвався на кухню та кілька разів штрикнув ножем дружину і падчерку.

У понеділок, 22 липня, у селі Цибулівка на Дніпропетровщині пройшли одразу дві похоронні процесії. Люди ховали жертв подвійного вбивства у будинку сімейного типу: 46-річну жінку та її 14-річну дочку.

На іншому похороні вихователя дитбудинку, який вбив свою дружину, падчерку та вкоротив собі віку, були присутні лише кілька працівників ритуальної служби. Люди відмовились нести труну свого 43-річного односельчанинна і заборонили ховати його на місцевому кладовищі.

Нагадаємо, трагедія сталася в обідній час у суботу, 20 липня, коли родина готувалася сісти до столу. Її причиною правоохоронці називають випадкову сварку.

У свою чергу селяни переконують, начебто давно помічали, що чоловік поводиться неадекватно. Його тут знають з дитинства і дивуються, як йому довірили дітей. Як повідомлялося раніше, у 2007 році в родині з'явилися перші підопічні, а останні півроку пара піклувалася про трьох власних та сімох прийомних дітей.

"Рабували діти у нього, працювали по сусідах. Як один провиниться, то наказує всіх. Як він дома, то тиша, а як його нема - грають, сміються. Боялися вони його", - розповіли місцеві.

В суботу сварку почули найближчі сусіди. Подробиці того, що відбувалося за непрозорим парканом, їм пізніше розповіли діти - двоє рідних дітей пари та двоє вихованців цього дитбудинку. Вони зайшли на кухню обідати, як раптом туди влетів їхній розлючений батько. Четверо переляканих дітей сховалися під столом.

"Він спочатку жінку в живіт, потім в спину, а потім дівчинку, наче вона хотіла мамі розказати, що він її насилує, і він таке з нею зробив", - розповіла жителька села Цібулівка Марія Піскун. Почувши крики, сусіди викликали міліцію та "швидку", але врятувати жінку та її дочку було вже неможливо. Правоохоронці відкрили два кримінальні провадження - про навмисне вбивство та самогубство, але зізнаються, що незабаром закриють обидва. Тим часом чиновники у справах дітей переконані, що селяни зводять наклеп на родину, бо заздрили державному матеріальному забезпеченню дитячого будинку. "Взагалі ніяких сумнівів сім'я ця у мене не викликала. Вони на курсах у нас були краще за всіх. Вони справили просто прекрасне враження. Навіть якби у них раніше не було дітей, все одно я б дала позитивну рекомендацію", - заявила керівник обласної служби у справах дітей Ніна Тутова.

Тепер чиновники обіцяють позачергово перевірити всі прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу.

Двох рідних дітей подружжя забрали родичі, семеро прийомних нині перебувають у санаторії біля Дніпропетровська. Нікого, крім психологів, до них не пускають, вони виводять дітей з психологічного шоку. Відомо, що діти попросили не розлучати їх і не віддавати назад в інтернат, тому їм терміново шукають нову родину.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся