ru ua

Співачка Алсу вперше показала дочок

Популярна співачка Алсу напередодні свого тридцятиліття вперше показала фотографії дочок - 7-річної Сафины і 5-річної Микеллы. Сталося це в прямому ефірі шоу «Вечірній Ургант» на Першому каналі. Співачка розповіла, що ще при народженні дівчаток вони з чоловіком Яном Абрамовим вирішили - піаритися на них не будуть, а покажуть світу тоді, коли діти самі захочуть цього. І ось зоряний час настав. Сафіна і Мікеллі самі почали просити Алсу взяти їх з собою на сцену. Правда, на перший раз співачка вирішила обмежитися показом фотографій діточок, а також розповіддю про них.
«Сафіна зовні схожа на тата, але за темпераментом вона як я: дуже спокійна і врівноважена. Мікеллі поки не зрозуміло, на кого схожа, але більше в мою сторону. Вона у нас вогонь: артистка, любить голосно співати, розмовляти, бути в центрі уваги», - зазначила Алсу.
Також співачка розповіла, що дівчатка вже починають сперечатися з батьками, оскільки вважають себе цілком дорослими для прийняття будь-яких рішень. Алсу і її чоловік Ян Абрамов проти цього не заперечують, а навпаки, заохочують бажання малишок, вважаючи, що таким чином вони виховують особистості.